Voorzitter Joop Mulder is overleden

Onze voorzitter Joop Mulder overleed op 9 januari 2021. Hij werd 67 jaar oud. Joop is wereldberoemd geworden als oprichter van het Oerol festival. Niet alleen cultuur maar ook de natuur en het behoud daarvan had zijn volledige aandacht. Door zijn andere drukke werkzaamheden met Sense of Place kon hij niet altijd actief zijn voor onze stichting, maar hij was altijd zeer betrokken bij het werk van de Milieujutter.

foto: Sytse Schoustra

Inmiddels hebben wij een nieuwe voorzitter. Albert Wiegman was lange tijd voorzitter van de Milieujutter. Door drukke werkzaamheden heeft hij het voorzitterschap een tijdje moeten neerleggen, waarna Joop zijn functie overnam. Gelukkig was Albert nu bereid deze belangrijke taak weer over te nemen. Wij zijn erg blij dat Albert weer onze stichting leidt.

Vorige Volgende